Menü

FİKİR ARYA

~ AJANS & MATBAA ~
PROMOSYON & TABELA

Hakkımızda

Fikir Arya, talepleriniz doğrultusunda ürün ve hizmet yelpazesini geliştiren, bunu gerçekleştirirken mükemmellikten taviz vermeyen bir ajanstır.

Hizmetlerimiz

Ne Yaparız?

Kendinizi kısıtlamayın, isteklerinizi dile getirin; Fikir Arya gerçekleştirsin. Merak etmeyin, tanıtım ve reklam adına ne varsa etkinlik ve yetkinlik alanımızda. Ürün ve hizmetlerimizdeki kalite anlayışımızdan ödün vermeden, sizleri beklentilerinizin ötesine taşıyoruz.

Matbaa

Katalog, broşür, kartvizit, takvim, sümen, afiş, poster, bloknot, küp bloknot, ayaklı notluk, sticker, magnet, özel tasarım davetiye, antetli, cepli dosya, karton çanta, diplomat zarf, cd zarfı, resmi evraklar.

Promosyon

Tükenmez kalem, kurşun kalem, anahtarlık, ajanda, defter ajanda, usb bellek, powerbank, çakmak, duvar saati, kupa bardak, magnet, rozet, şapka, mousepad, bardak altlığı, oto kokusu, ıslak mendil, tekstil ürünleri.

Tabela

Işıklı ve ışıksız kutu harf tabela, vinil germe tabela, krom harf tabela, led tabela, totem, duba, yönlendirme levhaları.

Dijital Baskı

İç & dış mekan baskı, pankart, araç giydirme, harf/yazı kesim, billboard, vinil germe, one-way vision, cephe giydirme, roll-up, branda, kırlangıç/yelken bayrak.

Web Tasarım

Kurumsal web sitesi tasarımı, domain & hosting hizmetleri, internet reklam yönetimi, sosyal medya yönetimi.

Grafik Tasarım

Her ihtiyacınıza yönelik profesyonel grafik tasarım hizmeti, logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, sosyal medya tasarımları vb.

Portfolyo

Yaptıklarımızdan Bazıları

Kaliteden ödün vermeden yaptığımız işlerimizden bir kısmını aşağıda inceleyebilirsiniz.

İletişim

Bu Alan Sizin!

Lütfen her türlü görüş, talep, istek ve önerilerinizi yazmaktan çekinmeyin...

Bize Mesaj Yazın
Gönderiliyor...
Mesajınız iletildi, teşekkürler.
İletişim Bilgilerimiz
Bizi Nerede Bulursunuz?

Kardelen Sk. No: 1/3A
Gaziosmanpaşa-İstanbul
34245

Bize E-posta Gönderin

info@fikirarya.com

Bizi Arayın

Tel: (0532) 154 70 30
Tel: (0212) 418 42 95